top of page

Budowa i montaż kontenera biurowego dla PKP Gdynia

Podsumowanie


Artykuł opisuje kompleksowy proces dostarczenia, instalacji i wyposażenia kontenera biurowego dla PKP Gdynia, wykonany przez zespół TINCORS. Pomimo wyzwań związanych z ograniczoną przestrzenią i surowymi standardami, zadanie zostało zakończone w ciągu 14 dni roboczych. Wykorzystano do tego różne maszyny i narzędzia, a także specjalistyczną wiedzę techniczną.


Konstrukcja i Montaż Kontenera Biurowego dla PKP Gdynia: Szczegóły


Wstęp


W grudniu zespół TINCORS miał przyjemność dostarczyć, zainstalować i umeblować kontener biurowy dla PKP Gdynia. Kontener został umieszczony w hali naprawczej zlokalizowanej w Gdyni Cisowej.


Specyfikacja Kontenera


Kontener biurowy składał się z dwóch modułów i został wykonany na specjalne zamówienie. Ze względu na jego lokalizację i bliskość linii kolejowej, kontener musiał spełniać wiele restrykcyjnych norm, co udało się osiągnąć.


Wykorzystane Maszyny i Narzędzia

  • Ciężarówka z HDS

  • Ręczny wózek widłowy

  • Narzędzia niezbędne do podłączenia mediów

Zespół i Realizacja


Do realizacji zadania przydzielono 5-osobowy zespół. Dzięki ogromnej wiedzy i zaangażowaniu naszych techników, udało się umieścić i zmontować obie części kontenera w jedną przestrzeń biurową. Zadanie nie było łatwe ze względu na bardzo małą ilość wolnej przestrzeni wokół kontenera.


Instalacje Elektryczne i Wyposażenie


Nasi elektrycy podłączyli media i zainstalowali niezbędne połączenia wewnątrz pomieszczeń (gniazda elektryczne, gniazda internetowe). Całe umeblowanie zostało wykonane na specjalne zamówienie, co pozwoliło zaoszczędzić miejsce i nadało pomieszczeniom profesjonalny wygląd.


Czas Realizacji


Cały projekt został zakończony w ciągu 14 dni roboczych, co jest dowodem na efektywność i profesjonalizm zespołu.


Wnioski i Rekomendacje


Montaż kontenerów biurowych w miejscach o ograniczonej przestrzeni i surowych standardach wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Kluczem do sukcesu jest tutaj zastosowanie zintegrowanego podejścia, które uwzględnia zarówno aspekty konstrukcyjne, jak i funkcjonalne. Dzięki temu możliwe jest nie tylko efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ale także stworzenie funkcjonalnych i estetycznie atrakcyjnych pomieszczeń biurowych. Jeżeli więc planujesz podobne przedsięwzięcie, warto zwrócić się do specjalistów w tej dziedzinie.


Comments


bottom of page