top of page

Jesteśmy ekspertami w sektorze przemysłowym.

O Tincors

Tincors to globalna firma działająca w sektorze przemysłowym! Nasza specjalizacja składa się z dwóch głównych obszarów: relokacji maszyn oraz wynajmu wykwalifikowanych pracowników. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości na całym świecie.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów posiadających szeroką wiedzę i praktykę w dziedzinach, w których działamy. Relokacja maszyn to złożony proces, który wymaga precyzyjnego planowania, bezpiecznego transportu i profesjonalnej instalacji. Wykorzystując nasze doświadczenie i zaawansowane technologie, możemy transportować wszelkiego rodzaju maszyny na różnych kontynentach, zapewniając bezpieczeństwo oraz niezawodność.

Team leasing to kolejna z naszych mocnych stron. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin przemysłu, co pozwala nam sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Niezależenie od tego, czy potrzebujesz doświadczonych inżynierów, operatorów maszyn czy ekspertów ds. utrzymywania ruchu, możemy zapewnić Ci zespół posiadających odpowiednie kompetencje, gotowy do podjęcia wyzwań w Twojej lokalizacji. 

Nasz personel

Elektrycy

Mechanicy

Monterzy

Spawacze

Operatorzy wózków widłowych

Operatorzy platform windowych

Operatorzy ładowarek teleskopowych

Programiści PLC

Co powiedzieli nasi klienci

"Tincors przeniosło dwie giętarki oraz dwie maszyny do cięcia laserowego w naszej fabryce. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a pracowali dodatkowe godziny, aby dotrzymać wyznaczonego terminu."

Jose Torres 
Serrat

"Firma Tincors świadczyła dla nas kompleksową usługę przeniesienia dwóch pras. Praca została wykonana na czas, z wykorzystaniem odpowiedniej technologii. Tincors solidnie i punktualnie wykonywał swoje zadania."

Radosław Jarząb
Schumacher Packaging

"Współpraca z firmą Tincors przebiegła bez zastrzeżeń. Pracownicy wykazali dobre zrozumienie tematu projektu i byli otwarci na sugestie Inwestora."

Adrianna Krzysztofik
BSH

Najczęstsze maszyny, które przenosimy

Prasa hydrauliczna

Wtryskarka tworzyw sztucznych

Wycinarka laserowa

CNC

Magazyny wysokiego składowania

Silosy i sprzęt do magazynowania

Wytłaczarka do folii rozdmuchiwanej

Maszyny recyklingowe

Pozostańmy w kontakcie

Chcesz omówić swój projekt?

Kontakt

Tincors sp. z o.o.

Aleja Grunwaldzka 472

80-309 Gdansk, Poland

VAT EU: PL9571118998

Telefon

+48 884 044 444

Adres e-mail

info@tincors.com

bottom of page