top of page

Chcesz wynająć pracowników?

Czym jest team leasing?

Planowana realizacja projektu może czasami wymagać większego zespołu o wyższych lub bardziej zróżnicowanych kompetencjach niż obecnie posiada firma. Jednym z rozwiązań jest przeprowadzenie szeregu procesów rekrutacyjnych w celu znalezienia odpowiednich kandydatów – zajmuje to jednak dużo czasu i pochłania znaczne zasoby finansowe. Ta wada nie występuje w przypadku leasingu zespołowego. Specjaliści pozyskani w ramach leasingu zespołowego szybko stają się częścią zespołu, wnosząc szereg nowych umiejętności i dodatkową moc obliczeniową.

Dla wielu firm całkowity lub częściowy outsourcing zadań może być kuszącą opcją. Zatrudnienie zewnętrznego wykonawcy odciąża firmę od konieczności utrzymywania własnej infrastruktury, co czyni ją doskonałym wyborem, gdy nie ma możliwości powiększenia zespołu czy zasobów sprzętowych. Jeśli firma ma taką możliwość, warto rozważyć leasing zespołowy. Specjaliści zewnętrzni delegowani do wykonywania określonych zadań stają się na określony czas częścią firmy, wnosząc swoje umiejętności i korzystając z jej zasobów.

Nasz personel

Elektrycy

Mechanicy

Monterzy

Spawacze

Operatorzy wózków widłowych

Operatorzy podnośników koszowych

Operatorzy ładowarek teleskopowych

Programiści PLC

Korzyści z team leasingu

Elastyczność

Leasing zespołowy zapewnia firmom elastyczność szybkiego zwiększania lub zmniejszania zatrudnienia w zależności od zmieniającego się popytu, bez konieczności stałego zatrudniania lub zwolnień.

Oszczędności

Leasing zespołowy może być opłacalny dla firm, ponieważ nie muszą one inwestować w szeroko zakrojone działania rekrutacyjne, szkolenia i świadczenia pracownicze.

Dostęp do specjalistycznych umiejętności

Firmy mogą uzyskać dostęp do puli wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą posiadać wiedzę specjalistyczną w zakresie określonych procesów przemysłowych lub technologii, której firma nie posiada we własnym zakresie.

Zmniejszone obciążenie administracyjne

Agencja pośrednictwa pracy realizuje różnorodne zadania z zakresu HR, pozwalając firmie-klientowi skupić się na swojej podstawowej działalności.

Oto jak działają usługi team leasingu

1. Ocena umiejętności i rekrutacja

Dostawcy usług leasingu zespołów oceniają umiejętności i kwalifikacje potencjalnych kandydatów na elektryków, monterów, mechaników, spawaczy i programistów PLC. Mogą dysponować pulą wstępnie sprawdzonych kandydatów lub przeprowadzać nowe rekrutacje w celu znalezienia odpowiednich talentów.

2. Budowa wyspecjalizowanych zespołów

W oparciu o wymagania firm klientów usługi team leasingu tworzą wyspecjalizowane zespoły, które składają się z elektryków, monterów, mechaników, spawaczy i programistów PLC o uzupełniających się umiejętnościach. Zespoły te są zaprojektowane tak, aby skutecznie realizować określone zadania lub projekty.

3. Szkolenia i onboarding

Po utworzeniu zespołów dostawcy usług leasingowych zapewniają wszelkie niezbędne szkolenia, aby zapewnić pracownikom dobrą znajomość najnowszych technologii, protokołów bezpieczeństwa i najlepszych praktyk branżowych. Dzięki temu wynajęty zespół może płynnie zintegrować się z działalnością Klienta.

5. Nadzór nad projektem

Podczas gdy firma klienta zarządza codziennymi operacjami i zadaniami, usługa team leasingu pełni rolę nadzorczą. Zapewniają, że wynajęty zespół przestrzega wytycznych klienta, zapewnia wysoką jakość pracy i zapewnia ciągłe wsparcie w razie potrzeby.

6. Rotacja i planowanie

W zależności od potrzeb klienta i umowy z serwisem team leasing, skład wynajmowanego zespołu może z czasem ulegać zmianom. Pracownicy mogą zmieniać się między różnymi projektami klientów, dzięki czemu każda firma otrzymuje świeże perspektywy i ciągłe wsparcie.

Co powiedzieli nasi klienci

"Tincors przeniosło dwie giętarki oraz dwie maszyny do cięcia laserowego w naszej fabryce. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a pracowali dodatkowe godziny, aby dotrzymać wyznaczonego terminu."

Jose Torres 
Serrat

"Firma Tincors świadczyła dla nas kompleksową usługę przeniesienia dwóch pras. Praca została wykonana na czas, z wykorzystaniem odpowiedniej technologii. Tincors solidnie i punktualnie wykonywał swoje zadania."

Radosław Jarząb
Schumacher Packaging

"Współpraca z firmą Tincors przebiegła bez zastrzeżeń. Pracownicy wykazali dobre zrozumienie tematu projektu i byli otwarci na sugestie Inwestora."

Adrianna Krzysztofik
BSH

To czas aby się bliżej poznać

Chcesz omówić swój projekt?

Kontakt

Tincors sp. z o.o.

Aleja Grunwaldzka 472

80-309 Gdansk, Poland

VAT EU: PL9571118998

Telefon

+48 884 044 444

Adres e-mail

info@tincors.com

bottom of page