top of page

Instalacja urządzeń dla Gdańskiego Parku Naukowo-TechnologicznegoCelem projektu była instalacja sprzętu w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdańsku, która obejmowała montaż różnych urządzeń przemysłowych w nowoczesnym warsztacie prototypowym. We wrześniu nasz zespół został poproszony o pomoc w realizacji tego zadania.


Etapy procesu instalacji


Pierwszym krokiem procesu instalacji było staranne umieszczenie urządzeń na ich wyznaczonych miejscach w warsztacie. Wymagało to precyzji i dbałości o detale, aby ustawienia maszyn zapewniały optymalną funkcjonalność i płynność pracy.


Po ukończeniu procesu ustawienia sprzętu w odpowiednich miejscach przystąpiliśmy do wypoziomowania ich, aby zapewnić stabilność podczas pracy.


Następnie podłączyliśmy sprzęt do źródła zasilania. Wiązało się to automatycznie z koordynacją z systemem elektrycznym obiektu, aby zapewnić poprawne i bezpieczne połączenia. Nasz zespół pracował sumiennie, wykorzystując swoją wiedzę i przestrzegając wszystkich istotnych przepisów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sprzętu i zaangażowanych osób.


Po poprawnym podłączeniu urządzeń do źródła zasilania nadszedł czas, aby każdy elektryk poświęcił czas na przeprowadzenie kompleksowych testów uruchomienia. Obejmowało to aktywację maszyn osobno i monitorowanie ich pracy, aby upewnić się, że każde urządzenie po instalacji funkcjonuje poprawnie. Wszelkie potencjalne zmiany, problemy lub awarie zostały zidentyfikowane i natychmiast rozwiązane, aby zapewnić optymalną pracę osób z naszego zespołu.


Sprzęty i maszyny wykorzystywane przy instalacji urządzeń


Przez cały proces instalacji korzystaliśmy z różnego rodzaju sprzętu i maszyn, aby ułatwić pracę. Włączały się w to wózki widłowe, rolki transportowe, podnośniki hydrauliczne oraz niektóre akcesoria do podnoszenia, takie jak pasy i haki. Te narzędzia mieliśmy zawsze w pobliżu, ponieważ odegrały kluczową rolę w bezpiecznym obsługiwaniu i manewrowaniu urządzeniami przez elektryka podczas instalacji.


Gwóźdź programu - czyli koniec!


Po zakończeniu projektu każde urządzenie było w pełni zainstalowane, odpowiednio podłączone i dokładnie przetestowane. Udana instalacja tych urządzeń przemysłowych w warsztacie prototypowym Parku Naukowo-Technologicznego w Gdańsku przyczyni się do poszerzenia badań, rozwoju i innowacji w obrębie parku.

Comments


bottom of page