top of page

Rozładunek i montaż silosów w Raciborzu

Jak przeprowadziliśmy rozładunek i montaż silosów w Raciborzu?


Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w realizacji projektu montażu silosów w Raciborzu. Celem tego przedsięwzięcia było dostarczenie i zainstalowanie dwóch silosów do przechowywania granulatów plastikowych. Dzięki starannemu przygotowaniu, doświadczeniu naszych monterów oraz wykorzystaniu najnowszych maszyn i urządzeń, prace przebiegły sprawnie.


Faza przygotowawcza i transport

Na początek dostarczyliśmy silosy na plac budowy w Raciborzu. Były one transportowane jako ładunek ponadgabarytowy, a ich rozładunek i montaż wymagały użycia specjalistycznego sprzętu. Nasz zespół składał się z doświadczonych monterów i specjalistycznych maszyn, takich jak podnośnik koszowy, dźwigi hydrauliczne o udźwigu 50 i 25 ton, a także pasy i haki.


Wyzwania związane z rozładunkiem

Rozładunek silosów stanowił jedno z wyzwań, głównie z powodu ograniczonej przestrzeni wokół budynku. Musieliśmy znaleźć odpowiednie miejsce dla dźwigów, aby zapewnić jak najbezpieczniejszy rozładunek. Po zdjęciu silosów z samochodu, ustawiliśmy je w pozycji pionowej przy użyciu dźwigów.


Montaż platform i dodatkowych elementów

Kolejnym wyzwaniem było zainstalowanie platform. Silosy miały 16 metrów wysokości, więc użyliśmy specjalizowanego podnośnika teleskopowego do ich montażu. Po zainstalowaniu silosów zamontowaliśmy drabinę i platformę łączącą oba silosy.


Zakończenie projektu

Cały projekt został zakończony w ciągu dwóch dni roboczych i zakończył się pełnym sukcesem. Klient był bardzo zadowolony z jakości naszej pracy i dostarczonego sprzętu. To kolejne zlecenie, które potwierdza naszą kompetencję i doświadczenie w dziedzinie montażu silosów.


Używane maszyny i sprzęt

W trakcie realizacji projektu używaliśmy różnorodnego sprzętu, w tym:

  • Podnośnik do prac na wysokości

  • 50-tonowy dźwig hydrauliczny

  • 25-tonowy dźwig hydrauliczny

  • Pasy i haki

Podsumowanie

Projekt montażu silosów w Raciborzu był dla naszej firmy kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości usług, które oferujemy. Dzięki doświadczeniu naszych monterów i nowoczesnym maszynom, byliśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, zarówno w fazie rozładunku, jak i montażu. Nasze podejście do każdego etapu projektu, od przygotowania po finalizację, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i efektywności.

Dzięki temu artykułowi, mamy nadzieję, że zyskają Państwo lepsze zrozumienie dla skomplikowanego procesu, jakim jest rozładunek i montaż silosów w kontekście przemysłowym. Nasza firma jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym projektom, zapewniając profesjonalizm i najwyższą jakość usług.


Comments


bottom of page