top of page

Rozładunek lasera przemysłowego w TrzebnicyRozładunek maszyn - przebieg pracy w trakcie pandemii.


Mimo trwającej na całym świecie pandemii koronawirusa, możesz mieć pewność, że pracownicy firmy TINCORS nie zwalniają tempa. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług, takich jak relokacja maszyn, montaż maszyn i demontaż maszyn.


Nasz zespół z powodzeniem ukończył usługę, którą był rozładunek lasera przemysłowego w Trzebnicy koło Wrocławia. Zadanie okazało się wyzwaniem ze względu na ograniczoną przestrzeń do ustawienia dźwigu hydraulicznego w celu załadunku maszyny. Ważne było ogromne doświadczenie naszych pracowników, dzięki któremu udało nam się wybrać odpowiednią technologię rozładunku i pomyślnie manewrować maszyną oraz przenieść ją do miejsca docelowego.


W ramach tego projektu wykorzystaliśmy 40-tonowy dźwig hydrauliczny oraz zestaw rolek transportowych o maksymalnej pojemności 32 ton. Zazwyczaj, do codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i sprzęt, np. podnośniki hydrauliczne, wózki widłowe czy rolki transportowe. Niestety, przez ograniczoną przestrzeń w hali, wózki widłowe były nemożliwie do użycia przy relokacji, więc musieliśmy skorzystać z nietypowych rozwiązań, takich jak przesunięcie maszyny z wykorzystaniem talii linowych. Co ważne, w obliczu panującej pandemii, zapewniliśmy, aby pracownicy i klienci byli w pełni przygotowani oraz mieli zapewnioną maksymalną ochronę i bezpieczeństwo. Wyznaczyliśmy specjalną strefę, aby zapobiec kontaktowi osób spoza przedsiębiorstwa ani zespołu wykonującego usługę. W ten sposób transport i rozładunek maszyny został przeprowadzony bezpiecznie.


Cały projekt, czyli załadunek, transport i rozładunek maszyny, zostały zakończony w ciągu jednego dnia roboczego.


Rozładunek maszyn - sprzęt używany w trakcie wykonywania usług załadunku i relokacji:

  • Dźwig hydrauliczny

  • Rolki transportowe

  • Żuraw hydrauliczny

  • Wciągarka linowa

  • Zawiesia i haki

Comments


bottom of page